Імпульсні зварювальні машини


Імпульсна зварювальна машина ZI з ножним приводом призначена для зварювання по прямій лінії а також для термічного відрізання плівки з поліетилену та його похідних, а також з поліпропілену. Машина може бути оснащена ножним важелем та пневматичним серводвигуном. Після натискання важеля / кнопок, що приводять в дію пневматичний привід, відбувається дотиск верхнього електрода до нижнього.
Після стиковки затисків через певний час подається напруга (в деяких типах регулюється) до нагрівальних елементів. Потім матеріал застигає під дотиском, який за визначений час необхідно відпустити. Дана зварювальна машина дозволяє отримати естетичні та міцні зварювальні шви шириною 1-4мм і діаметром ріжучого елемента 0,3 – 1,0мм. Конструкція пристосована для роботи в закритих приміщеннях в помірних кліматичних умовах.
© 2006-2019 Обладнання для упаковкиТВЧ, установка ТВЧ, станок ТВЧ, верстат ТВЧ, обладнання для упаковки, обрудование для упаковки, пакувальне обладнання, упаковочное оборудование, виготовлення упаковки, изготовление упаковки, установка високої частоти, установка высокой частоты, зварювання плівки, сварка пленки, зварювальна установка, сварочная установка, зварювальний станок, сварочный станок, ток высокой частоты, струм високої частоти, Zemar, Tommy-Nielsen, виготовлення блістерів, зварювання блістерів, упаковка в блістери, блістерная упаковка, изготовление блистеров, сварка блистеров, упаковка в блистеры, блистерная упаковка, натяжні стелі, плівка для стель, виготовлення натяжних стель, натяжные потолки, пленка для потолков, изготовление натяжных потолков