Машини для пакування в блістери Pharmaline 220


Pharmaline 220 – це повністю автоматизована установка компанії Tommy Nielsen для виробництва блістерної упаковки, яка спеціально призначена для пакування капсул, таблеток, медичних, фармацевтичних і хірургічних виробів.

Pharmaline 220 сконструйована таким чином, що розподіл виробів по порожнинах блістерів може відбуватися автоматично. Вкладання продукції в порожнини може також здійснюватися вручну. Установка відрізняється простотою у використанні і налаштуванні.
Pharmaline 220 ідеально підходить як для маленьких і середніх, так і для великих виробничих ліній.

Стандартна установка Pharmaline 220 обладнана ділянкою для формування блістерів з увігнутим тисненням, ділянкою для закладання продукції (1 метр в довжину) в порожнину блістерів, ділянкою для термічного приварювання, ділянкою для тиснення, а також ділянкою для штампування.
Установка Pharmaline 220 може поставлятися в комплектації, спеціально розробленій відповідно до вимог конкретного клієнта.

Ділянка для закладання продукції може бути модифікована по довжині таким чином, що вона відповідатиме простору, необхідному для закладки продукції вручну. Установка може також бути оснащена ділянкою для перфорації (у випадках, коли необхідне відділення окремої одиниці від пачки).

Установка може бути виготовлена в комплекті із спеціальним пристроєм для зміни форми блістера (його ширини або глибини). Ця функція може бути особливо корисна для глибоких блістерів або блістерів, що містять вузькі порожнини.

Ділянка для формування опуклих (вигнутих) блістерів також може бути включена в комплект установки, як і оснастка для формування алюмінієвих блістерів.

Установка Pharmaline 220 характеризується високим рівнем безпеки у використанні. При цьому перевитрата матеріалів зводиться до мінімуму.
Продуктивність установки може досягати 3600 одиниць в годину, залежно від типу продукції.

Pharmaline 220 може бути оснащена наступним додатковим устаткуванням:
- рухома завантажувальна станція,
- перфораційна станція,
- станція, що формує, з допоміжним поршнем (для глибоких блістерів і блістерів з вузькими секціями),
- станція, що формує, з позитивним формуванням,
- формування алюмінієвих блістерів,
- устаткування для друку на підкладковому матеріалі,
- поєднання перфоруючої і відрізної станцій (можуть використовуватися як з холодними так і з гарячими ножами).

Технічні характеристики:

Формуюча площа максимум 220 x 150 мм
Площа приварювання максимум 220 x 150 мм
Глибина блістера максимум 25 мм
Формуючий матеріал максимальний діаметр 550 мм

максимальна ширина 230 мм

внутрішній діаметр 70 -76 мм

Матеріал, що приварюється максимальний діаметр 300 мм

максимальна ширина 230 мм

внутрішній діаметр 70 -76 мм

Електропостачання 3 x 400/230 в 50/60 Гц
Струм 16 A
Пневмопостачання 7 бар
Витрати повітря 50 л. за цикл
Габарити довжина 4240 мм

ширина 830 мм

висота 1800 мм

Вага 675 кг© 2006-2019 Обладнання для упаковкиТВЧ, установка ТВЧ, станок ТВЧ, верстат ТВЧ, обладнання для упаковки, обрудование для упаковки, пакувальне обладнання, упаковочное оборудование, виготовлення упаковки, изготовление упаковки, установка високої частоти, установка высокой частоты, зварювання плівки, сварка пленки, зварювальна установка, сварочная установка, зварювальний станок, сварочный станок, ток высокой частоты, струм високої частоти, Zemar, Tommy-Nielsen, виготовлення блістерів, зварювання блістерів, упаковка в блістери, блістерная упаковка, изготовление блистеров, сварка блистеров, упаковка в блистеры, блистерная упаковка, натяжні стелі, плівка для стель, виготовлення натяжних стель, натяжные потолки, пленка для потолков, изготовление натяжных потолков