19.12.2011

З Новим роком та Різдвом!


01.12.2011

ВІТАЄМО РОМАНІВ З ДНЕМ АНГЕЛА!


21.04.2011

Щиро вітаємо Вас зі Світлими Великодніми Святами!

Щиро вітаємо Вас зі Світлими Великодніми Святами!


18.12.2010

Вітаємо!

Вітаємо!


12.05.2010

Запрошуємо на навчання

Компанія Zemat TG спільно з фахівцями з Центру навчання в Саратові планує проведення навчання по обладнанню для натяжних стель на території фабрики в м. Лодзь (Польща).
Цільова група: потенційні клієнти – інвестори, дизайнери, фахівці, що прагнуть підвищення кваліфікації по технології виробництва натяжних стель.
Термін проведення: 23 тиждень 2010 р. (1-7 червня), 2 робочі дні.
Зміст:
1. Підготовка виробництва. Обладнання. Верстати, інструмент, програми. Приблизна собівартість.
2. Виробництво стель. Заміри приміщень, введення даних і обробка проекту в програмі, викройка, зварювання плівки, приварювання гарпуна.
3. Встановлення готового виробу в приміщенні. Інструменти, що необхідні для монтажу. Підготовка приміщення. Встановлення профілю. Встановлення стелі.
Участь у навчанні безкоштовна.

Набір на навчання проводиться до 21 травня 2010р.

Просимо надсилати запити щодо участі в навчанні на електронну скриньку: veronika@eridan.com.ua


02.04.2010

Вітаємо з Воскресінням Христовим

Вітаємо з Воскресінням Христовим

© 2006-2019 Обладнання для упаковкиТВЧ, установка ТВЧ, станок ТВЧ, верстат ТВЧ, обладнання для упаковки, обрудование для упаковки, пакувальне обладнання, упаковочное оборудование, виготовлення упаковки, изготовление упаковки, установка високої частоти, установка высокой частоты, зварювання плівки, сварка пленки, зварювальна установка, сварочная установка, зварювальний станок, сварочный станок, ток высокой частоты, струм високої частоти, Zemar, Tommy-Nielsen, виготовлення блістерів, зварювання блістерів, упаковка в блістери, блістерная упаковка, изготовление блистеров, сварка блистеров, упаковка в блистеры, блистерная упаковка, натяжні стелі, плівка для стель, виготовлення натяжних стель, натяжные потолки, пленка для потолков, изготовление натяжных потолков