Обладнання для приварювання Rotaseal


Rotaseal – серія машин ротаційного типу для приварювання підкладочного матеріалу до піддонів, горнят та блістерів від компанії Tommy Nielsen.

Rotaseal може бути виготовлений різних розмірів, включати до 8 станцій і оснащений різним обладнанням в стандартному виконанні, розміщенням піддонів (з і без продукту) і підкладочного матеріалу з вийманням з машини вручну. В то же час, ROTASEAL може бути виготовлений з автоматизацією всіх цих операцій. Загрузочне обладнання також може бути приєднано до машини.

Rotaseal сконструйований для легкого зняття навісного обладнання при чистці. Машина виконана з нержавіючої сталі, деякі деталі з алюмінію і пластику.

Продуктивність близько 12 ходів в хвилину з можливістю 1 чи 2 пакувань за хід в залежності від розміру, матеріалу і продукту. Відформовані ємкості – картон або пластик.

Rotaseal може бути виготовлений спеціальних розмірів під замовлення. (Стандартний розмір зварювальної плити 220 x 320 мм)

Технічні характеристики:

Формуюча площа до 400 х 200 мм
Площа, що запаює до 400 х 200 мм
Глибина блістера до 80 мм
Електропостачання 3 х 400/230 V, 50 Hz, 16 ампер
Параметри стиснутого повітря тиск 7 бар, розхід 50 л на цикл
Розміри (L x W x H) 2300х2300х2200 мм
Вага 750 кг© 2006-2019 Обладнання для упаковкиТВЧ, установка ТВЧ, станок ТВЧ, верстат ТВЧ, обладнання для упаковки, обрудование для упаковки, пакувальне обладнання, упаковочное оборудование, виготовлення упаковки, изготовление упаковки, установка високої частоти, установка высокой частоты, зварювання плівки, сварка пленки, зварювальна установка, сварочная установка, зварювальний станок, сварочный станок, ток высокой частоты, струм високої частоти, Zemar, Tommy-Nielsen, виготовлення блістерів, зварювання блістерів, упаковка в блістери, блістерная упаковка, изготовление блистеров, сварка блистеров, упаковка в блистеры, блистерная упаковка, натяжні стелі, плівка для стель, виготовлення натяжних стель, натяжные потолки, пленка для потолков, изготовление натяжных потолков