Установки ТВЧ з ножним приводом


Установка ТВЧ з ножним приводом ZD 4 N призначена для зварювання термопластичних матеріалів, таких як ПВХ, ПУ, ПА. Машина використовується для виробництва блістерної упаковки великих габаритів, яка використовується в багатьох галузях промисловості. Характерним елементом машини є ножним привід, який дозволяє опускати електрод над оброблюваним матеріалом. Завдяки механізму можна легко і точно позиціонувати матеріал під електродом. В результаті можна отримати шов найвищої якості. Головною перевагою обладнання є легкість в його обслуговуванні та універсальність застосування. Обладнання використовується у пакувальній, рекламній, швейній промисловості.

Головні особливості машини:
- легкість в обслуговуванні,
- можливість позиціонування матеріалу під електродом,
- універсальність використання,
- конкурентна ціна,
- необмежена довжина шва зварювання,
- невеликі габарити машини,
- екран оснащений вимикачем,
- система antiflash.

Установка ТВЧ з ножним приводом ZD 4 NPD призначена для зварювання взуття з ПВХ, риболовних чобіт та захисного одягу. Змінне оснащення дозволяє виробляти на даній машині короткі зварювальні шви по прямій лінії чи по дузі на тканині, що може бути особливо зручним при зварюванні одягу в місцях, де форма виробу вимагає застосування короткої дуги з відносно малим променем.

Технічні дані:

Модель ZD 1,5 N ZD 3 N ZD 4 N
Вихідна потужність ТВЧ на електроді – максимум 1,5 кВт 3 кВт 4 кВт
Встановлена потужність – максимум 2,4 кВт 4,5 кВт 6 кВт
Напруга живлення 230 V; 50 Гц 400 V; 50 Гц
Головний запобіжник 16 А 20 А 25 А
Робоча частота 27,12 МГц +/- 0,6%; ємнісний резонатор високої добротності
Генераторна лампа (металокерамічний тріод) Т500 7T62R 7T85RB
Система antiflash (запобігання пошкодженню електрода) Стандарт
Система керування Командоконтролер Unitronix
Дотиск електрода Механічна передача з ножним приводом, регульована 0 – 500 кг/с
Робочий крок дотискової плити електрода 55 мм
Просвіт (стіл – дотискова плита) 70 – 160 мм
Розміри стола зварювання (ефективна поверхня для кожного робочого стола) 350 х 630 мм
Максимальна поверхня шва зварювання 38 см2 75 см2 100 см2
Робочий простір екранований (щити з перфорованого метала) Варіант Стандарт (просвіт для вкладання матеріалу: боковий – 80 мм, передній – 200 мм)
Дожимная плита, що підігрівається Варіант (для зварювання жорстких плівок)
Вага 200 кг 250 кг 300 кг

 

Електроди, позиціонери і форми виробляються згідно індивідуальних замовлень клієнтів. Все обладнання проектується спеціалістами згідно виробничих потреб клієнтів. Існує можливість модифікації практично усіх вищенаведених параметрів згідно виробничим вимогам клієнта.

Обладнання має знак СЕ для установок ТВЧ, та EQM (European Quality Mark).
© 2006-2019 Обладнання для упаковкиТВЧ, установка ТВЧ, станок ТВЧ, верстат ТВЧ, обладнання для упаковки, обрудование для упаковки, пакувальне обладнання, упаковочное оборудование, виготовлення упаковки, изготовление упаковки, установка високої частоти, установка высокой частоты, зварювання плівки, сварка пленки, зварювальна установка, сварочная установка, зварювальний станок, сварочный станок, ток высокой частоты, струм високої частоти, Zemar, Tommy-Nielsen, виготовлення блістерів, зварювання блістерів, упаковка в блістери, блістерная упаковка, изготовление блистеров, сварка блистеров, упаковка в блистеры, блистерная упаковка, натяжні стелі, плівка для стель, виготовлення натяжних стель, натяжные потолки, пленка для потолков, изготовление натяжных потолков